OfertaSpecjalizujemy się w spedycji morskiej ładunków skonteneryzowanych. Długotrwała i owocna współpraca z największymi armatorami liniowymi, takimi jak MAERSK, HAPPAG-LLOYD, EVERGREEN czy P&O NEDLLOYD pozwala nam oferować wyjątkowo korzystne stawki frachtowe na transport tą drogą w praktycznie każdy zakątek świata. Korzystamy przy tym z terminali zlokalizowanych zarówno w polskich portach - Szczecinie, Gdyni i Gdańsku, jak również w zagranicznych - Hamburgu, Bremerhaven, St. Petersburgu czy Kaliningradzie. Realizujemy operacje portowo-morskie uzupełniane o spedycję drogową i kolejową oraz odprawę celną, co pozwala obsłużyć pełny łańcuch logistyczny od dostawcy do odbiorcy. Dzięki temu uzyskaliśmy wymierny efekt w postaci jednej oferty rozwiązującej kompleksowo problemy logistyczne Klientów na rynku krajowym i międzynarodowym. Sprawdzeni partnerzy w całej Europie i na innych kontynentach umożliwiają nam optymalizację transportu oraz dają możliwość skutecznego działania w nowych sytuacjach poza granicami naszego kraju.


Wieloletnie doświadczenie, wykorzystanie sprawdzonych przewoźników, pełna ochrona ubezpieczeniowa i korzystne stawki - to nasza oferta dla Klientów zainteresowanych transportem samochodowym. Stała współpraca ze sprawdzonymi firmami transportowymi, połączona z monitorowaniem stanu taboru, jakości przewozów, zakresu i ważności posiadanego ubezpieczenia pozwala zapewnić naszym Klientom pełne bezpieczeństwo transportów, które realizujemy na terenie całej Europy. Dysponujemy samochodami różnego typu o ładowności od 1,5 do 24 ton, które mogą realizować przewozy towarów standardowych oraz specjalistycznych, a także ładunków ponadgabarytowych i ponadtonażowych


Nasze oferta obejmuje również obsługę agencyjną statków (szczególnie masowców i tankowców), czarterowanych na rzecz naszych Klientów we wszystkich portach polskiego wybrzeża. Zapewniamy ciągły i aktywny nadzór nad operacjami przeładunkowymi a dobry kontakt z operatorami nabrzeży gwarantuje wydajną obsługę statków i szybkie przeładunki. Sprawnie i profesjonalnie realizujemy wszelkie dodatkowe zadania związane z pobytem statku w porcie (wymiany załóg, naprawy i remonty, dostawy zaopatrzenia itp.) Oprócz obsługi statków podczas przeładunków oferujemy również obsługę agencyjną dla statków w czasie remontów w polskich stoczniach.


Organizujemy i realizujemy przewozy kolejowe na terenie kraju, całej Europy oraz krajów WNP ze specjalizacją dla przesyłek całowagonowych. Na życzenie Klientów monitorujemy transport towaru i organizujemy przeładunki na styku torów o różnej szerokości. Poprzez organizację przeładunków wagon-samochód, samochód-wagon, realizujemy ofertę przewozową w systemie "door-door". Uzupełnieniem naszej oferty jest organizacja odprawy celnej w imporcie i eksporcie na kolejowych przejściach granicznych. Oferujemy również pomoc merytoryczną oraz doradztwo w zakresie przewozów kolejowych.


Pośredniczymy w organizacji usług pomocniczych niezbędnych w handlu zagranicznym i transporcie międzynarodowym. Są to między innymi: rzeczoznawstwo, kontrola, agencja celna oraz ubezpieczenia towarów które realizują na nasze zlecenie WARTA SA i HESTIA SA. Aby jak najlepiej dopasować się do wymagań naszych klientów stosujemy również rozwiązania multimodalne pozwalające zoptymalizować łańcuch transportowy i niejednokrotnie również obniżyć jego koszty.